fbpx

Наповнювач для кішок Cat Land

Наповнювач для кішок Cat Land ви зможете придбати у нас у Приватному акціонерному товаристві “Завод обважнювачів”. При виробництві наповнювача використовуються найпередовіші технології. Наш наповнювач є мінеральним, природним продуктом. Екологічно чистий і безпечний наповнювач для кішок дає можливість зробити життя Ваших домашніх тварин більш комфортною.
Для використання нашої продукції ми рекомендуємо насипати в лоток 4-5 сантиметрів наповнювача і використовувати його на протязі 2-3 днів. Гігієнічний грудкує наповнювач протягом цього часу вбере вологу, після чого ми рекомендуємо прибрати утворилися грудочки і досипати кілька сантиметрів. З огляду на високу водопоглинання ми можемо точно сказати, що наш наповнювач є найекономічнішим.

5/5

Купити наповнювач для кішок

Купити наповнювач для кішок ви зможете в нашому інтернет магазині www.catland.com.ua.
Преміум якість нашого гігієнічного наповнювача неодноразово підтверджено на багатьох міжнародних виставках товарів для домашніх тварин. У 2019 ми перейшли на виробництво наповнювача в двох розфасовках 2,5 і 5 кг. При цьому на сучасному етапі наші фахівці знайшли кращі розміри наповнювача і тепер ми випускаємо гранули середнього розміру. Це дає можливість отримати високу швидкість вбирання вологи.
Коли Ви користуєтеся нашим продуктом Ви можете бути впевнені в тому, що наповнювач не буде розноситися по вашому будинку за лапками ваших кішок.

5/5

Придбання нашого товару.

Якщо Ви прийміть рішення про придбання нашого товару залиште заявку на сайті і в перебігу декількох хвилин наші фахівці зв’яжуться з Вами.
Ми працюємо персонально з кожним клієнтом. Якщо ви замовляєте наповнювач для свого улюбленця ми можемо Вам запропонувати хороші комплекти в які будуть включені від одного до десяти пакетів. Якщо ви займаєтеся бізнесом в області зоотоварів то наші фахівці запропонують дрібнооптові партії з дуже гнучкими умовами. Ну а якщо Ви представник великої торговельної мережі ми запропонуємо найвигідніші ціни в Україні на наповнювач для кішок. Ми готові відвантажувати нашу продукцію вагонними нормами.

5/5

Кращий товаровиробник України.

Фахівці нашої лабораторії в своїх дослідженнях прийшли до унікального, середнього розміру гранул. Даний розмір найбільш зручний і безпечний для наповнювача домашніх тварин. Він дає можливість використовувати продукт дуже економно. При цьому найкращий коефіцієнт водопоглинання досягнутий в нашому підприємстві.
Кілька слів про нашу продукцію. Ми розробили два види упаковки товару – це пакети вагою в 2,5 і 5 кг. Для оптових клієнтів ми пропонуємо такі види упаковки як Big Bag 1000 кг. і Paletta 650 кг. відповідно. Для клієнтів які займаються бізнесом в області поширення зоотоварів в нашому асортименті є прекрасні пропозиції. Наприклад ви можете придбати набори по 100 і 150 кг.

5/5
Главная

Система менеджменту якості

Сировина, що поставляється на підприємство, супроводжується сертифікатами якості та радіаційними сертифікатами. Центральної заводської лабораторії проводиться вхідний радіаційний контроль сировини. У 2019 підприємство ократіло санітарно-захисну зону з урахуванням можливого виходу на максимальну виробничу потужність, що дозволить в найближчій перспективі збільшити обсяги виробництва.

5/5
Главная

Екологічно чисте виробництво

Охорона навколишнього середовища в останні роки є одним з ключових питань як на державному рівні, так і на світовому. Виробнича екологія є невід’ємною частиною виробничого процесу і при прогресивному підході до вирішення екологічних питань дає для виробництва не тільки екологічний, але і економічний ефект. Природоохоронну діяльність підприємство здійснює відповідно до вимог екологічного законодавства України.

5/5
Наполнитель для кошек Cat Land

Економічна вигода - "Cat Land"

Для наповнення туалетів і підстилки місць проживання домашніх тварин з метою поглинання вологи, неприємних запахів і шкідливих речовин. Склад: 100% природна бентонітова глина. Умови зберігання: в сухих приміщеннях з відносною вологістю не більше 70%. Термін придатності: не обмежений при дотриманні умов зберігання. Спосіб застосування: насипати наповнювач в лоток для тварин шаром 4-5 см, один раз в день прибирати тверді екскременти і утворилися грудочки, додати нову порцію наповнювача в лоток.

5/5
Наполнитель для кошек Cat Land

«Cat Land» номер 1 в Україні

На українському ринку зоотоварів з’явився революційний грудкує наповнювач для котячого туалету! До складу входить 100% природна бентонітова глина, яка абсолютно безпечна для здоров’я вашого вихованця. Наш наповнювач не пріліпет до лапок тварин і не створює пилу, тому вашим килимах і підлогових покриттів нічого не загрожує! У вас не необхідності замінювати весь лоток – вам достатньо всього лише прибрати утворилися грудочки і трохи досипати наповнювача, тим самим мінімізуючи витрати наповнювача і ваш вихованець не буде мати ніяких турбот і неприємних відчуттів!

5/5
Главная