fbpx

Бентонітова глина - унікальний природний сорбент, здатний вбирати вологу і поглинати запах.

Власники вихованців високо цінують такі наповнювачі з натуральної (сировинною базою підприємства є краще в Україні родовище бентонітової глини – «Григорівський рудник») бентонітової глини за економічність, екологічність і високі споживчі властивості.

Приватне акціонерне товариство “Завод обважнювачів” – український лідер у виробництві бентонітової продукції Cat Land. Один з кращих наповнювачів для туалету кішок виробляють з бентонитов – тонкодисперсних глин з високим вмістом мінералу, який забезпечує процес грудкування при взаємодії з рідиною. Наповнювачі з бентонитов ефективно використовуються для підтримки чистоти в будинку і дозволяють вирішувати проблеми, пов’язані з гігієною утримання тварин. До числа основних переваг бентонітової глини, завдяки яким матеріал знайшов широке застосування в даній галузі, відносять:

– адсорбційні властивості Cat Land. Гранули з бентонітової глини моментально поглинають велику кількість рідини і нейтралізують неприємний запах, надовго забезпечуючи в будинку атмосферу чистоти. Водопоглинання бентонітових наповнювачів може досягати значення до 100%;

– миттєве утворення міцних грудочок Cat Land. Вся волога і неприємний запах надійно блокуються усередині грудочки. Такі грудочки з легкістю можна видалити з лотка, завдяки чому не потрібна повна заміна наповнювача. Основна частина бентонітової наповнювача залишається сухою та придатною для подальшого використання, гарантуючи свіжість і чистоту лотка вихованця. Бентонітовий наповнювач буде працювати ефективно, якщо слідувати інструкції виробника і підтримувати шар за висотою не менше 5 см;

– єкологіческая чистота Cat Land. Бентонітовий наповнювач для туалету котів є одним з найбільш екологічних і безпечних продуктів для застосування щодо тварин. Він не токсичний, несмачний, не викликає алергії, не травмує ніжні котячі лапки. Привчання до такого лотка істотно простіше, оскільки наповнювачі з екологічно чистої природної глини нагадують вихованцеві природне місце існування.

5/5

Одними з найбільш купованих коштів є наповнювачі, виготовлені з глини, кращі виробляються з бентонітових глин.

Наша компанія швидко отримала на озброєння новий напрямок для виробництва і стала випускати спеціальний засіб для котячих туалетів – наповнювач для домашніх тварин Cat Land. Наповнювач складається з дрібних гранул, які імітують природне середовище і не викликають відторгнення у тварин. Основне завдання продукту – швидко і ефективно вбирати вологу і неприємні запахи, тому виготовляють його з безпечних абсорбуючих матеріалів.
Наповнювач Cat Land після зволоження склеюється в грудки, які слід видаляти з лотка, досипляючи натомість нову порцію. Гранули вбирає наповнювача, поглинаючи вологу, розсипаються, що унеможливлює часткову його заміну в лотку. Такий наповнювач замінюється в повному обсязі.
Одними з найбільш купованих коштів є наповнювачі, виготовлені з глини, кращі виробляються з бентонітових глин. Бентоніт добре вбирає рідину, набухає, утворюючи грудки, які легко видалити. Тому ми розробили новий наповнювач для кішок Cat Land в зручній розфасовці для наших клієнтів по 2,5 кг. і 5 кг.

5/5

НАПОВНЮВАЧ - ПЕРЕВАГИ CAT LAND

Багато покупців скаржаться на те, що грудкує наповнювач не комкуется, а волога стікає на дно лотка і пристає до дна разом з частиною наповнювача. Потім це важко відмити. Але насправді багато просто неправильно використовують грудкує наповнювач. За інструкцією потрібно насипати в лоток не менше 4-5 см. Наповнювача. Тоді він зможе правильно комковаться і видаляти запах.
Грудкує наповнювач ідеально підходить для однієї кішки, тому що після того, як домашній вихованець сходить в туалет, грудку встигне засохнути і його можна буде видалити. При наявності двох і більше кішок в будинку грудки можуть не встигати засохнути, тому домашні вихованці будуть розносити наповнювач на лапах по всьому будинку.
Плюси: дуже економний при використанні для однієї кішки; добре нейтралізує запах; зручно прибирати туалет – просто зібрати грудки і тверді відходи; не токсичний, тому що грудок наповнювачі виготовляють тільки з натуральних матеріалів, тому відмінно підходить для кошенят; максимально схожий на те, у що кішки за своєю природою ходять в туалет.

5/5

Кращий наповнювач для котів в Україні виробляють в Приватному акціонерному товаристві "Завод обважнювачів"

Cьогодні сипучі наповнювачі для котів виробництво і споживання яких у величезних кількостях. Асортимент, представлений на українському ринку, насилу піддається огляду, тільки число відомих торгових марок наближається до сотні. При цьому під кожним брендом розгортаються цілі лінійки з різних типів наповнювачів.
Ми підтримуємо якість нашого наповнювача на висоті, строго контролюючи використовується сировина. У нас є свої технічні умови, які ми складали спеціально під наш вид продукції і яких ми строго дотримуємося.
Наш Cat LAnd натуральний екологічно чистий наповнювач для котів з бентонітової глини. При контакті з рідиною утворює пружні грудочки. Надійно утримує вологу. Перешкоджає поширенню неприємного запаху. Вигідна покупка, наповнювача вистачить на тривалий час. Чи не потрібна повна заміна, досить видалити грудочки. Привабливий для кошенят і кішок при привчанні до лотка. Безпечний для тварин.

5/5

Наповнювач для кішок Cat Land

Наповнювач для кішок Cat Land ви зможете придбати у нас у Приватному акціонерному товаристві “Завод обважнювачів”. При виробництві наповнювача використовуються найпередовіші технології. Наш наповнювач є мінеральним, природним продуктом. Екологічно чистий і безпечний наповнювач для кішок дає можливість зробити життя Ваших домашніх тварин більш комфортною.
Для використання нашої продукції ми рекомендуємо насипати в лоток 4-5 сантиметрів наповнювача і використовувати його на протязі 2-3 днів. Гігієнічний грудкує наповнювач протягом цього часу вбере вологу, після чого ми рекомендуємо прибрати утворилися грудочки і досипати кілька сантиметрів. З огляду на високу водопоглинання ми можемо точно сказати, що наш наповнювач є найекономічнішим.

5/5

Купити наповнювач для кішок

Купити наповнювач для кішок ви зможете в нашому інтернет магазині www.catland.com.ua.
Преміум якість нашого гігієнічного наповнювача неодноразово підтверджено на багатьох міжнародних виставках товарів для домашніх тварин. У 2019 ми перейшли на виробництво наповнювача в двох розфасовках 2,5 і 5 кг. При цьому на сучасному етапі наші фахівці знайшли кращі розміри наповнювача і тепер ми випускаємо гранули середнього розміру. Це дає можливість отримати високу швидкість вбирання вологи.
Коли Ви користуєтеся нашим продуктом Ви можете бути впевнені в тому, що наповнювач не буде розноситися по вашому будинку за лапками ваших кішок.

5/5

Придбання нашого товару.

Якщо Ви прийміть рішення про придбання нашого товару залиште заявку на сайті і в перебігу декількох хвилин наші фахівці зв’яжуться з Вами.
Ми працюємо персонально з кожним клієнтом. Якщо ви замовляєте наповнювач для свого улюбленця ми можемо Вам запропонувати хороші комплекти в які будуть включені від одного до десяти пакетів. Якщо ви займаєтеся бізнесом в області зоотоварів то наші фахівці запропонують дрібнооптові партії з дуже гнучкими умовами. Ну а якщо Ви представник великої торговельної мережі ми запропонуємо найвигідніші ціни в Україні на наповнювач для кішок. Ми готові відвантажувати нашу продукцію вагонними нормами.

5/5

Кращий товаровиробник України.

Фахівці нашої лабораторії в своїх дослідженнях прийшли до унікального, середнього розміру гранул. Даний розмір найбільш зручний і безпечний для наповнювача домашніх тварин. Він дає можливість використовувати продукт дуже економно. При цьому найкращий коефіцієнт водопоглинання досягнутий в нашому підприємстві.
Кілька слів про нашу продукцію. Ми розробили два види упаковки товару – це пакети вагою в 2,5 і 5 кг. Для оптових клієнтів ми пропонуємо такі види упаковки як Big Bag 1000 кг. і Paletta 650 кг. відповідно. Для клієнтів які займаються бізнесом в області поширення зоотоварів в нашому асортименті є прекрасні пропозиції. Наприклад ви можете придбати набори по 100 і 150 кг.

5/5
Главная

Система менеджменту якості

Сировина, що поставляється на підприємство, супроводжується сертифікатами якості та радіаційними сертифікатами. Центральної заводської лабораторії проводиться вхідний радіаційний контроль сировини. У 2019 підприємство ократіло санітарно-захисну зону з урахуванням можливого виходу на максимальну виробничу потужність, що дозволить в найближчій перспективі збільшити обсяги виробництва.

5/5
Главная

Екологічно чисте виробництво

Охорона навколишнього середовища в останні роки є одним з ключових питань як на державному рівні, так і на світовому. Виробнича екологія є невід’ємною частиною виробничого процесу і при прогресивному підході до вирішення екологічних питань дає для виробництва не тільки екологічний, але і економічний ефект. Природоохоронну діяльність підприємство здійснює відповідно до вимог екологічного законодавства України.

5/5
Наполнитель для кошек Cat Land

Економічна вигода - "Cat Land"

Для наповнення туалетів і підстилки місць проживання домашніх тварин з метою поглинання вологи, неприємних запахів і шкідливих речовин. Склад: 100% природна бентонітова глина. Умови зберігання: в сухих приміщеннях з відносною вологістю не більше 70%. Термін придатності: не обмежений при дотриманні умов зберігання. Спосіб застосування: насипати наповнювач в лоток для тварин шаром 4-5 см, один раз в день прибирати тверді екскременти і утворилися грудочки, додати нову порцію наповнювача в лоток.

5/5
Наполнитель для кошек Cat Land

«Cat Land» номер 1 в Україні

На українському ринку зоотоварів з’явився революційний грудкує наповнювач для котячого туалету! До складу входить 100% природна бентонітова глина, яка абсолютно безпечна для здоров’я вашого вихованця. Наш наповнювач не пріліпет до лапок тварин і не створює пилу, тому вашим килимах і підлогових покриттів нічого не загрожує! У вас не необхідності замінювати весь лоток – вам достатньо всього лише прибрати утворилися грудочки і трохи досипати наповнювача, тим самим мінімізуючи витрати наповнювача і ваш вихованець не буде мати ніяких турбот і неприємних відчуттів!

5/5
Главная