fbpx

Грудковий бентонітовий наповнювач для котячого туалету

Грудковий бентонітовий наповнювач для котячого туалету

Купити гарний грудковий наповнювач для котячого туалету досить складно. Справа в тому, що хороший наповнювач повинен відповідати великій кількості вимог. По-перше, він повинен бути безпечним для організму вашого вихованця, по-друге, гарний бентонітовий наповнювач якісно поглинає рідину і запахи. І по-третє, він повинен бути конкурентним по відношенню ціни і якості.
Для вирішення всіх цих завдань вам підійде хороший котячий туалет Cat Land, який ви можете придбати у виробника, приватне акціонерне товариство Костянтинівський завод обважнювачів. Ми пропонуємо вам купити наповнювач в пакеті з масою в 2,5 кг. Він дуже зручний для використання в літаках домашніх тварин. Дуже добре комкуется і не прилипає до лапок ваших вихованців. Ваш кошеня “скаже” – туалет хороший!
З відгуків наших клієнтів: Купила наповнювач Cat Land для кота, вирішила випробувати (зазвичай брала дорожчий). І, як говорилося в одній рекламі, “навіщо ж платити більше!” Залишилася цілком задоволена тим, що витрати невелики, запахи вбиває класно. Взагалі рекомендую. Або ось ще який. “Нормальний наповнювач. Запах тримає. Кішка не тягає його за собою на лапках”. Немає пилякі навколо лотка. До речі, він підійде не тільки для кішки. Можна використовувати і для собак і для хом’яків. Тепер точно перейдемо на “Cat Land“.

Главная