fbpx

Грудкуючий бентонітовий наповнювач для котячого туалету

Купити хороший грудкуючий наповнювач для котячого туалету досить складно. Справа в тому, що хороший наповнювач повинен відповідати великій кількості вимог …

Який наповнювач потрібно купити для свого вихованця?

Гарний котячий туалет приносить комфорт для вашого вихованця. Який наповнювач потрібно купити для свого улюбленця – це велике питання? Є багато варіантів, один з них гігієнічний бентонітовий…

Кращий наповнювач для котів ви можете купити у нас.

Кращий наповнювач для кішок ви можете купити у нас. Ми найбільший в Україні виробник гігієнічного бентонітової наповнювача. Наша продукція має найвищу якість.

Наповнювач для котів Cat Land ви зможете придбати в ПрАТ "Завод обважнювачів"

Гарний котячий туалет приносить комфорт для вашого вихованця. Який наповнювач потрібно купити для свого улюбленця – це велике питання? Один з них гігієнічний бентонітовий наповнювач …

Бентонітовий наповнювач для котячого туалету складається з мінеральної глини

Бентонітовий наповнювач для котячого туалету складається з мінеральної глини, яка є природним, безпечним речовиною. Наповнювач має вигляд дрібних зерен сірого кольору. Бентонітова глина відрізняється високою гігроскопічністю, тому при контакті c сечею, гранули намокають і перетворюються в грудки.

Улюблені тварини - це не тільки радість, а й певні клопоти

Господарі домашніх вихованців з власного досвіду знають, що улюблені тварини – це не тільки радість, а й певні клопоти. Зараз в магазинах можна знайти безліч товарів, які полегшать догляд за улюбленцями. Серед цих товарів і туалетні наповнювачі для кішок.

Бентонітовий наповнювач Cat Land - один з лідерів якості

Бентонітовий наповнювач Cat Land – один з лідерів якості. Бентоніт – це матеріал природного походження, який зарекомендував себе у багатьох сферах застосування. А зроблений з цього матеріалу наповнювач для лотків – є одним з кращих серед конкурентів. Після того як тварина сходить в туалет, досить прибрати лопаткою грудочки. А весь інший (сухий) наповнювач залишається придатним для подальшого застосування.

Власники питомців цінують такий вид суміші для лотка, ще й тому що він безпечний

Власники питомців цінують такий вид суміші для лотка, ще й тому що він безпечний для маленьких кошенят. Бентоніт може бути двох видів: натрієвий або кальцієвий. У виробництві наповнювачів для котячих туалетів в основному застосовують перший варіант. Водневий показник (pH) натрієвої глини становить понад 7-ми. Це дозволяє матеріалу швидко вбирати вологу і утворювати грудочки, а до всього іншого ефективно справлятися з усіма запахами.

Главная