fbpx

Cat Land - виробник ПрАТ "Завод обважнювачів"

Провідний виробник бентонітової продукції в Україні. Основні поставки сировини здійснюються з кар'єру бентонітової глини ТОВ "Григорівський рудник". Також у виробництві використовуються бентоніти зарубіжних родовищ.
Розширення виробничої бази заводу, модернізація і заміна застарілого обладнання на сучасне, введення в експлуатацію нових виробничих об'єктів - це сьогоднішнє життя підприємства. Велика увага приділяється випуску наповнювача гігієнічного бентонітової (НГБ) для туалетів домашніх тварин - улюбленців дуже багатьох людей. Виробництво цієї продукції і розширено і вдосконалюється.

Охорона навколишнього середовища

Охорона навколишнього середовища в останні роки є одним з ключових питань як на державному рівні, так і на світовому. Виробнича екологія є невід'ємною частиною виробничого процесу і при прогресивному підході до вирішення екологічних питань дає для виробництва не тільки екологічний, але і економічний ефект. Природоохоронну діяльність підприємство здійснює відповідно до вимог екологічного законодавства України.
Сировина, що поставляється на підприємство, супроводжується сертифікатами якості та радіаційними сертифікатами. Центральної заводської лабораторії проводиться вхідний радіаційний контроль сировини. У 2019 підприємство ократіло санітарно-захисну зону з урахуванням можливого виходу на максимальну виробничу потужність, що дозволить в найближчій перспективі збільшити обсяги виробництва.

Наші пріоритети

Здоров'я, безпека, охорона навколишнього середовища. Вкрай важливо, щоб ми вели свою діяльність таким чином, щоб захищати безпеку і здоров'я наших співробітників, тих, хто бере участь в нашій діяльності, наших клієнтів, відвідувачів і навколишнього нас спільноти і навколишнього середовища.

Главная