fbpx

Кращий наповнювач для кішок ви можете купити у нас.

Кращий наповнювач для кішок ви можете купити у нас.

Кращий наповнювач для кішок ви можете купити у нас. Ми найбільший в Україні виробник гігієнічного бентонітової наповнювача. Наша продукція має найвищу якість. Мінеральний наповнювач для домашніх тварин є екологічно чистим і безпечним продуктом. У нашому інтернет магазині Ви можете замовити різні набори. Для приватних клієнтів ми пропонуємо пакети масою в 2,5 і 5 кг. З цих позицій може бути сформований замовлення обсягом від 2,5 до 100 кг. Якщо Ваш бізнес пов’язаний з товарами для домашніх тварин ми можемо доставити Вам наповнювач більшими партіями, наприклад від 100 кг. до 650 кг. Найбільшим замовникам ми пропонуємо наповнювач від 1000 кг. і більше.
Наш наповнювач Ви можете застосовувати для догляду за Вашими улюбленцями, він однаково корисний і безпечний для кішок і собак, для хом’яків і кролів.
Для створення якісного продукту наша компанія веде постійні дослідження в області безпеки використання мінерального наповнювача. У підприємстві працює лабораторія, яка щодня моніторить якість продкціі, що виходить з виробничих ліній.
При застосуванні продукції радимо Вам насипати наповнювач в лоток і використовувати його на протязі 2-3 днів, після чого прибрати верхній шар і досипати нову порцію. Продукт є комкуючий і вбирає велику кількість вологи. Економічність і екологічність поряд з високим водопоглинанням – це основний принцип роботи нашої компанії.
Якщо у Вас виникають питання по придбанню або використання нашої продукції, залиште повідомлення на сайті і наші фахівці зв’яжуться з Вами найближчім часом.

Главная