fbpx
Статті
Статті
Статті

При поході в лоток кішкою керують природні потреби і інстинкти

При поході в лоток кішкою керують природні потреби і інстинкти. Безсумнівно власникам кішок це тільки на руку. Адже знаючи, що потрібно нашому вихованцеві, і знаючи як привчити кошеня до лотка можна зробити життя простіше всім.

Основою бентонітової наповнювача для котячих туалетів Cat Land служить бентонітова глина

сновою бентонітової наповнювача для котячих туалетів Cat Land служить високоякісна бентонітова глина, добута в Григор’ївському кар’єрі, яка дозволяє добитися прекрасного формування в грудки

Наповнювачі дуже важливі для комфортного співіснування людей і кішок

При поході в лоток кішкою керують природні потреби і інстинкти. Безсумнівно власникам кішок це тільки на руку. Адже знаючи, що потрібно нашому вихованцеві, і знаючи як привчити кошеня до лотка можна зробити життя простіше всім.

Бентонітовий наповнювач - один з лідерів якості

Бентоніт – це матеріал природного походження, який зарекомендував себе у багатьох сферах застосування. А зроблений з цього матеріалу наповнювач для літаків – є одним з кращих серед конкурентів.

Властивості наповнювача Cat Land.

Для любителів кішок важливо все, що відбувається з їх вихованцями. Вони навіть наповнювач для котячих туалетів вибирають тільки після вивчення складу, рекомендацій по використанню і відгуків інших власників «домашніх тигрів».

Наповнювач Cat Land для приручення до лотка.

Люди часто шукають в інтернеті «наповнювачі для кошенят для привчання до лотка». Окремого виду саме для привчання до лотка не існує, але таким умовно можна вважати глиняний від бренду Cat Land. Чому? Саме він найбільше подобається кошенятам…

Cat Lаnd поєднує в собі співвідношення ціна - якість!

З перших хвилин появи в будинку кошеняти слід подбати про організацію зручного туалету, а також про покупку наповнювача для нього. Якісна продукція допоможе створити максимальний комфорт…

ЯК ВИБРАТИ Наповнювачі для котячих туалетів?

Як тільки в будинку з’являється вихованець, відразу виникає питання про те, який використовувати лоток і який вибрати котячий наповнювач для нього. Це добре, якщо Ви живете в приватному секторі і коту є куди справляти природні потреби.

Кращий наповнювач для котів в Україні

Кращий наповнювач для котів в Україні виробляють в Приватному акціонерному товаристві “Завод обважнювачів”, місто Костянтинівка Донецької області.

НАПОВНЮВАЧ - ПЕРЕВАГИ CAT LAND

Принцип дії грудок наповнювача полягає в тому, що при попаданні вологи на нього утворюються грудки, легко віддаляються з лотка.

Одними з найбільш купованих коштів є наповнювачі

Наша компанія швидко отримала на озброєння новий напрямок для виробництва і стала випускати спеціальний засіб…

Бентонітова глина - унікальний природний сорбент

Власники вихованців високо цінують такі наповнювачі з натуральної (сировинною базою підприємства є краще в Україні…

Грудкуючий бентонітовий наповнювач для котячого туалету

Купити хороший грудкуючий наповнювач для котячого туалету досить складно. Справа в тому, що хороший наповнювач повинен відповідати великій кількості вимог …

Який наповнювач потрібно купити для свого вихованця?

Гарний котячий туалет приносить комфорт для вашого вихованця. Який наповнювач потрібно купити для свого улюбленця – це велике питання? Є багато варіантів, один з них гігієнічний бентонітовий…

Кращий наповнювач для котів ви можете купити у нас.

Кращий наповнювач для кішок ви можете купити у нас. Ми найбільший в Україні виробник гігієнічного бентонітової наповнювача. Наша продукція має найвищу якість.

Наповнювач для котів Cat Land ви зможете придбати в ПрАТ "Завод обважнювачів"

Гарний котячий туалет приносить комфорт для вашого вихованця. Який наповнювач потрібно купити для свого улюбленця – це велике питання? Один з них гігієнічний бентонітовий наповнювач …

Бентонітовий наповнювач для котячого туалету складається з мінеральної глини

Бентонітовий наповнювач для котячого туалету складається з мінеральної глини, яка є природним, безпечним речовиною. Наповнювач має вигляд дрібних зерен сірого кольору. Бентонітова глина відрізняється високою гігроскопічністю, тому при контакті c сечею, гранули намокають і перетворюються в грудки.

Улюблені тварини - це не тільки радість, а й певні клопоти

Господарі домашніх вихованців з власного досвіду знають, що улюблені тварини – це не тільки радість, а й певні клопоти. Зараз в магазинах можна знайти безліч товарів, які полегшать догляд за улюбленцями. Серед цих товарів і туалетні наповнювачі для кішок.

Бентонітовий наповнювач Cat Land - один з лідерів якості

Бентонітовий наповнювач Cat Land – один з лідерів якості. Бентоніт – це матеріал природного походження, який зарекомендував себе у багатьох сферах застосування. А зроблений з цього матеріалу наповнювач для лотків – є одним з кращих серед конкурентів. Після того як тварина сходить в туалет, досить прибрати лопаткою грудочки. А весь інший (сухий) наповнювач залишається придатним для подальшого застосування.

Власники питомців цінують такий вид суміші для лотка, ще й тому що він безпечний

Власники питомців цінують такий вид суміші для лотка, ще й тому що він безпечний для маленьких кошенят. Бентоніт може бути двох видів: натрієвий або кальцієвий. У виробництві наповнювачів для котячих туалетів в основному застосовують перший варіант. Водневий показник (pH) натрієвої глини становить понад 7-ми. Це дозволяє матеріалу швидко вбирати вологу і утворювати грудочки, а до всього іншого ефективно справлятися з усіма запахами.

Главная